DANSTAR" to marka będąca własnością firmy INTERIOR PRO Sp. z o.o. w Rzeszowie zastrzeżona w Urzędzie Patentowym.
 
„Wnętrza naszą pasją" to hasło przewodnie, które towarzyszyło nam przy tworzeniu linii produktów. Naszym zamierzeniem było stworzenie spójnej oferty handlowej towarów z branży wyposażenia wnętrz charakteryzujących się nowoczesnym i aktualnym wzornictwem oraz przystępną ceną. Produkty „DANSTAR" to wzornictwo zgodne z najnowszymi trendami najlepszych producentów dostępne dla każdego. Sprawdź, czy w naszej ofercie nie ma produktu, który sobie wymarzyłeś w cenie o jakiej nie śniłeś.
 
Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo wyrobów więc monitorujemy proces produkcji i współpracujemy ze sprawdzonymi przez naszych specjalistów zakładami produkcyjnymi. Wszystkie nasze produkty przechodzą wielokrotne testy jakościowe zarówno w zakładach produkcyjnych jak i przed dopuszczeniem ich do sprzedaży. Nasze towary spełniają surowe europejskie wymagania bezpieczeństwa CE i posiadają wszystkie wymagane aprobaty i badania.
 
Kupując produkt „DANSTAR" kupujesz jakość i bezpieczeństwo.
 
Nasze doświadczenie to najlepsza gwarancja satysfakcji z zakupu. Jesteśmy firmą wiarygodna i godną zaufania. Dbamy o nasze produkty również po zakupie zapewniając profesjonalny serwis na terenie całej Polski. Zapewniamy również stały dostęp do części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych. Nasi serwisanci dojadą wszędzie i zapewnią bezawaryjne działanie naszych produktów.
 
Produktami „DANSTAR" odmienisz swoje wnętrza.